ԱԺ նախագահի պաշտոնակատար Ռուբեն Ռուբինյանի կարգադրության համաձայն՝ ԱԺ ՔՊ խմբակցության պատգամավոր Սոնա Ղազարյանը հոկտեմբերի 23-24-ը կգործուղվի Ռիգա (Լատվիայի Հանրապետություն), որտեղ կմասնակցի Ղրիմի միջազգային պլատֆորմի երրորդ>>>>>
Հոկտեմբերի 21-ին ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանին է փոխանցվել Արցախի ոչ կառավարական կազմակերպությունների կողմից ԵԱՀԿ գործող նախագահ Յան Բորգին 2024 թվականի սեպտեմբերի 2-ին ուղղված դիմումի պատճենը։>>>>>
Մոլդովայի ներկայիս նախագահ Մայա Սանդուն նախագահական ընտրություններում ստանում է ձայների 41,84%-ը, նախկին գլխավոր դատախազ Ալեքսանդր Ստոյանոգլոն՝ 26,35%։ Այս նախնական արդյունքները հրապարակել է Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը>>>>>

Вчера в Молдове прошли президентские выборы и референдум по вопросу о вступлении в Евросоюз. По предварительным итогам, будет второй тур президентских выборов, хотя за действующего>>>>>
Регламент о совместной деятельности комиссий по делимитации границы между Арменией и Азербайджаном — процессуальный документ, который не дает окончательных решений. Об этом сегодня, 21 октября,>>>>>
Дежурные средства российской ПВО за прошедшую ночь перехватили и уничтожили 18 украинских беспилотников над российскими регионами. Об этом сообщает оборонное ведомство России. «В течение прошедшей>>>>>