Հրաժարականի դիմումներ են ներկայացրել նաև ՔԿ նախագահ Արգիշտի Քյարամյանն ու ՆԳՆ նախարար Վահե Ղազարյանը։ Տեղեկությունը հայտնում է Radar Armenia-ն: Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ մամուլը գրել>>>>>
Այսօր՝ նոյեմբերի 17-ին, շտապ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի մոտ են կանչվել Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար  Գնել Սանոսյանը և  ՀՀ Պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահ Ռուստամ>>>>>
«Մանկական Եվրատեսիլ 2024»-ում հաղթեց Վրաստանը՝ 239 միավորով։ Այս տարի Վրաստանը ներկայացնում էր Անդրիա Պուտկարաձեն՝ «To My Mom» երգով: Հայաստանը ներկայացնող Լեոն 8-րդ տեղում է։ Ժյուրիի քվեարկության>>>>>
Վարչապետ Փաշինյանը նախագահ Թրամփին շնորհավորել է ընտրություններում տարած հաղթանակի առիթով և նրան տեղեկություններ է փոխանցել Հայաստան-ԱՄՆ հարաբերություններում վերջին տարիներին տեղի ունեցած զարգացումների և ընթացիկ վիճակի>>>>>

Сегодня, 17 ноября, к премьер-министру Армении Николу Пашиняну были срочно вызваны к премьер-министру Армении Николу Пашиняну министр территориального управления и инфраструктур Гнел Саносян и председатель>>>>>
Президент США Джо Байден впервые санкционировал использование Украиной американских ракет дальнего поражения для ударов по территории России. Об этом пишет газета New York Times со>>>>>
В результате атаки дронами ВСУ в Курской области погибла главред «Народной газеты» Юлия Кузнецова Были ранены еще один сотрудник издания и участковый.  @SputnikARM>>>>>
Пашинян сообщил Трампу подробности о развитии взаимоотношений Армении и США за последние годы. ЕРЕВАН, 16 ноя — Sputnik. Премьер-министр Армении Никол Пашинян побеседовал по телефону>>>>>
Десятилетний Лео выступил с песней Cosmic Friend — о дружбе с маленьким инопланетянином. ЕРЕВАН, 16 ноя – Sputnik. Представитель Грузии Андрия Путкарадзе стал победителем конкурса>>>>>