Հրապարակ» թերթը գրում է. «Արտաքին քաղաքական զարգացումներից հետո Նիկոլ Փաշինյանի իշխանությունում հետողորմյա են արել, այլեւս չեն բոյկոտում ՀԱՊԿ եւ ԱՊՀ հարթակներում տեղի ունեցող միջոցառումները։ Սկզբում>>>>>
Թրամփը կշարունակի՞, թե՞ չեղյալ կհայտարարի Ռուսաստանի ուղղությամբ ATACMS հրթիռներ արձակելու ԱՄՆ թույլտվությունը: Ուկրաինայի առաջնորդ Վլադիմիր Զելենսկու ամիսներ տևած խնդրանքներից հետո ԱՄՆ նախագահ Ջո Բայդենը վերջապես>>>>>
«Փաստ» օրաթերթը գրում է. «Օրերս հայտնի դարձավ, որ ՀՀ ԱԺ «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Նարեկ Զեյնալ յանը վայր է դնում պատգամավորական մանդատը: Ըստ առկա տեղեկությունների,>>>>>
Հրապարակ» թերթը գրում է. «Մենք գրել էինք, որ հոկտեմբերին Կազանում Ալիևի հետ հանդիպումից հետո վարչապետ Փաշինյանն ու արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանը ՔՊ-ի հետ փակ հանդիպման ժամանակ>>>>>

Азербайджанский дипломат задержан у торгового центра в районе Сарыйер в Стамбуле. Об этом сообщают турецкие СМИ. Уточняется, что у него изъято около 70 килограммов золота.>>>>>
Западным силам нужна новая модель армянского государства, чтобы создать предпосылки для вывода 102-й военной базы и вытеснения российского влияния в целом, полагает эксперт. ЕРЕВАН, 22>>>>>
Если мы увидим, что, действительно, добиваемся мира и устанавливаем его, то есть подписываем договор, то, думаю, можно пойти на такую сделку. А  это значит, что>>>>>
Правительство Великобритании может арестовать премьер-министра Израиля Биньямина Нетаньяху по ордеру Международного уголовного суда, если он прибудет в страну, дал понять официальный представитель кабинета. Журналисты спросили>>>>>