Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը մանրամասն խոսել է Կիևի կողմից ռուսական օդանավակայանների վրա հարձակումների մասին ԱՄՆ առաջնորդ Դոնալդ Թրամփի հետ հեռախոսազրույցի ժամանակ, ասել է Ռուսաստանի նախագահի>>>>>
ՀՀ պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահ Էդուարդ Հակոբյանի գլխավորած պատվիրակությունը ՂրղզստանիՀանրապետությունում մասնակցել է Եվրասիականտնտեսական միության անդամ պետությունների մաքսային ծառայությունների միավորված կոլեգիայի 50-րդ և Անկախ պետությունների համագործակցության>>>>>
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը հեռախոսազրույց է ունեցել Լևոն XIV պապի հետ, ТАСС-ին հայտնել է Ռուսաստանի նախագահի մամուլի քարտուղար Դմիտրի Պեսկովը։ Սա նոր պապի հետ առաջին>>>>>
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը հայտարարել է, որ չգիտի, թե ինչի մասին պետք է բանակցի ամենաբարձր մակարդակով ուկրաինական կողմի հետ Բրյանսկի մարզում կամրջի պայթեցումից հետո։ Նա>>>>>
Մոսկվայի և Կիևի միջև ուղիղ բանակցությունների գործընթացը գործում է, Ստամբուլում կայացած բանակցությունների երկու փուլերն էլ կոնկրետ արդյունքներ են տվել, ասել է Ռուսաստանի արտաքին գործերի նախարար>>>>>
Հունիսի 4-ին Ռուսաստանի Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Սերգեյ Շոյգուն կարճատև աշխատանքային այցով մեկնել է Հյուսիսային Կորեայի մայրաքաղաք Փհենյան, հայտնել է ԿԺԴՀ-ում Ռուսաստանի դեսպանատունը։ Հաղորդագրության համաձայն՝ Շոյգուին>>>>>
Երկարատև հիվանդությունից հետո այսօր մահացել է Վահան Շիրխանյանը։ Նա 77 տարեկան էր։ Այս մասին հայտնել են Շիրխանյանի հարազատները։ Շիրխանյանն ընտրվել է Հայաստանի գերագույն խորհրդի պատգամավոր,>>>>>

Президент России Владимир Путин в ходе телефонного разговора с лидером США Дональдом Трампом подробно высказался об атаках Киева на аэродромы РФ, заявил помощник президента России>>>>>
Делегация во главе с председателем Комитета государственных доходов Республики Армения Эдуардом Акопяном приняла участие в 50-м заседании Объединенной коллегии таможенных служб государств Евразийского экономического союза>>>>>
Президент России Владимир Путин поговорил по телефону с Папой Римским Львом XIV, сообщил ТАСС пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков. Это первая телефонная беседа с новым>>>>>
Процесс прямых переговоров Москвы и Киева работает, оба раунда переговоров в Стамбуле дали конкретные результаты, заявил глава МИД РФ Сергей Лавров, передает РИА Новости. «Я>>>>>
Секретарь Совета Безопасности России Сергей Шойгу 4 июня посетил с кратким рабочим визитом столицу Северной Кореи Пхеньян, сообщает посольство РФ в КНДР. Согласно сообщению, Шойгу в Пхеньяне>>>>>
Заявление Никола Пашиняна о росте числа рабочих мест и улучшении жизни граждан на 50% требует внимательного анализа, поскольку оно выглядит частично манипулятивным и односторонним, несмотря>>>>>
После продолжительной болезни скончался бывший заместитель министра обороны Армении Ваан Ширханян, ему было 77 лет. Об этом сообщили родственники Ширханяна. В 1990 году он был>>>>>