Մինչ հայ պաշտոնյաներն ու լրատվամիջոցները լռում են Նիկոլ Փաշինյանի և Իլհամ Ալիևի Աբու Դաբիում ավարտված հանդիպման արդյունքների մասին, ադրբեջանական լրատվամիջոցներն արդեն շտապել են հայտարարել, որ>>>>>
Ռուսաստանի արտաքին գործերի նախարար Սերգեյ Լավրովը և ԱՄՆ պետքարտուղար Մարկո Ռուբիոն քննարկել են ուկրաինական կարգավորման հարցը, ինչպես նաև Իրանի և Սիրիայի շուրջ ստեղծված իրավիճակը։ Ինչպես>>>>>
Հայաստանի և Ադրբեջանի միջև խաղաղության պայմանագրի ստորագրումը կնպաստի տարածաշրջանում կայունության հաստատմանը, Ռուսաստանը աջակցում է այս գործընթացին, ասել է Ռուսաստանի նախագահի մամուլի քարտուղար Դմիտրի Պեսկովը։ Մեկնաբանելով>>>>>
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևը ԱՄԷ մայրաքաղաք Աբու Դաբիում ընդմիջումից հետո վերսկսել են բանակցությունները։ Այս մասին հայտնել է TASS-ի աղբյուրը։ Հանդիպումը>>>>>

Пока армянские официальные лица и СМИ молчат об итогах завершившейся в Абу-Даби встречи Никола Пашиняна и Ильхама Алиева, азербайджанские СМИ уже поспешили заявить, что встреча>>>>>
Подписание мирного договора между Арменией и Азербайджаном поможет принести в регион стабильность, Россия поддерживает этот процесс, заявил пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков. Коммертируя встречу лидеров>>>>>
Премьер-министр Армении Никол Пашинян и президент Азербайджана Ильхам Алиев после перерыва возобновили переговоры в столице ОАЭ Абу-Даби. Об этом сообщил источник ТАСС. Встреча проходит в>>>>>