ՔՊ վարչության նախագահ է ընտրվել Նիկոլ Փաշինյանը
ՔՊ վարչության նախագահ է ընտրվել վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ Փաշինյանը ստացել է 758 ձայն։ ՔՊ վարչության վերջնական կազմն այսօր չհրապարկվեց։ Փաշինյանը նշեց, որ թեկնածուներն ունեն 24 ժամ>>>>>
ՆԱՏՕ-ի հետախուզական ինքնաթիռում, որը թռչում էր մոտ 10,000 մետր բարձրության վրա՝ արևելյան Լեհաստանի վրայով, վեց երկրների ռազմաօդային ուժերի սպաները սկանավորել են իրենց էկրանները՝ ռուսական ինքնաթիռների>>>>>
Ուկրաինայի նախագահ Վոլոդիմիր Զելենսկին հայտարարել է, որ հաջորդ շաբաթ ՄԱԿ-ի Գլխավոր ասամբլեայի շրջանակներում կհանդիպի իր ամերիկացի գործընկեր Դոնալդ Թրամփի հետ, հաղորդում է AFP-ն։ Նա ասել>>>>>
Շատ էական է այն փոխվստահությունը, որ մենք ունենք ռուս գործընկերների հետ։ Այս մասին այսօր՝ սեպտեմբերի 20–ին, ՔՊ կուսակցության համագումարի ժամանակ հրավիրված ճեպազրույցի ժամանակ հայտարարեց ՀՀ>>>>>
Թուրքիայի հետ մեր ակտիվ երկխոսությունը վստահություն է տալիս, որ մենք առաջիկայում կունենանք նաև ցամաքային տրանսպորտային հաղորդակցություն Թուրքիայի, այսպիսով նաև Եվրոպական Միության հետ։ Այս մասին, այսօր՝>>>>>
Մենք այսօր ռազմատեխնիկական համագործակցություն ենք ստեղծել բազմաթիվ երկրների հետ, միևնույն ժամանակ շարունակում ենք գործակցել Ռուսաստանի դաշնության հետ, որի հետ մեր հարաբերությունների կարևորությունը դժվար է գերագնահատել։>>>>>

Председателем правления партии «Гражданский договор» избран  премьер-министр Армении Никол Пашинян. Пашинян получил 758 голосов. Окончательный состав правления партии сегодня не был опубликован. Пашинян отметил, что>>>>>
В самолете наблюдения НАТО, летевшем примерно в 10 000 метрах над восточной Польшей, офицеры ВВС из полудюжины стран просматривали экраны в поисках любых признаков нарушения>>>>>
В рамках «Медиаконкурса имени Ф.М. Достоевского» к 80-летию атомной отрасли учреждена новая номинация совместно с Государственной корпорацией по атомной энергии «Росатом». О чём эта номинация?>>>>>
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что встретится со своим американским коллегой Дональдом Трампом на полях Генеральной Ассамблеи ООН на следующей неделе, передает AFP. Он заявил,>>>>>
Очень существенно то взаимное доверие, которое есть у нас с российскими партнерами. Об этом сегодня, 20 сентября, на съезде партии «Гражданский договор» заявил премьер-министр Армении>>>>>
Наш активный диалог с Турцией даёт нам уверенность в том, что в ближайшем будущем у нас появится и сухопутное транспортное сообщение с Турцией, а значит,>>>>>
Сегодня мы наладили военно-техническое сотрудничество со многими странами, продолжая при этом сотрудничество с Российской Федерацией, важность отношений с которой трудно переоценить. Об этом сегодня, 20>>>>>