Մահացել է Տիգրան Քեոսայանը
Մահացել է հայտնի կինոռեժիսոր, հեռուստառադիոհաղորդավար Տիգրան Քեոսայանը, հայտնում է նրա կինը՝ «Ռոսիա սեգոդնյա» մեդիա խմբի և RT հեռուստաալիքի գլխավոր խմբագիր Մարգարիտա Սիմոնյանը, փոխանցում է «ՌԻԱ>>>>>
Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանի հետ հանդիպման ժամանակ ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփին հարցրել են օգոստոսի 8-ին Հայաստանի և Ադրբեջանի ղեկավարների հետ ունեցած հանդիպման մասին, սակայն>>>>>
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը սեպտեմբերի 26-27 աշխատանքային այցով կգտնվի Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներում: Հանրապետության վարչապետը Նյու Յորքում կմասնակցի ՄԱԿ-ի Գլխավոր ասամբլեայի 80-րդ նստաշրջանի աշխատանքներին, ելույթ կունենա ՄԱԿ>>>>>
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը Կրեմլում հանդիպել է Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ։ «Շնորհակալություն ենք հայտնում մեր հրավերն ընդունելու և ատոմային արդյունաբերության զարգացմանը նվիրված այս միջազգային միջոցառմանը մասնակցելու>>>>>
Շատ շնորհակալ եմ, սիրելի՛ Վլադիմիր Վլադիմիրովիչ, «Ատոմային համաշխարհային շաբաթ» ֆորումին մասնակցելու հրավերի համար։ Այսօր մենք շատ բան սովորեցինք միջուկային տեխնոլոգիաների մասին, և շնորհակալություն կիսվելու համար։>>>>>
Ընդհանուր առմամբ, մեր հարաբերությունները իսկապես կայուն զարգանում են։ Այս մասին հայտարարել է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Կրեմլում Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հետ հանդիպման ժամանակ։ «Դուք>>>>>
Ընդհանուր առմամբ, Ռուսաստանի և Հայաստանի միջև հարաբերությունները կայուն և լավ են զարգանում։ Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը այս մասին հայտարարել է Կրեմլում ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի>>>>>
Կրեմլում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հանդիպումը Ռուսաստանի Դաշնության նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հետ: ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտին — Հարգելի Նիկոլ Վլադիմիրի, հարգելի բարեկամներ,>>>>>

Умер известный кинорежиссер, теле- и радиоведущий Тигран Кеосаян, сообщила его супруга, главный редактор медиагруппы «Россия сегодня» и телеканала RT Маргарита Симоньян, передает РИА Новости. «Сегодня>>>>>
Президенту США Дональду Трампу во время встречи с президентом Турции Реджепом Тайипом Эрдоганом задали вопрос о встрече с лидерами Армении и Азербайджана 8 августа, однако>>>>>
Премьер-министр Никол Пашинян 26-27 сентября с рабочим визитом посетит Соединенные Штаты Америки. Премьер-министр в Нью-Йорке примет участие в работе 80-й сессии Генеральной Ассамблеи ООН, выступит>>>>>
В Кремле состоялась встреча президента России Владимира Путина с премьер-министром Армении Николом Пашиняном. «Спасибо, что приняли наше приглашение и приехали на международное мероприятие, посвященное развитию атомной отрасли.>>>>>
Спасибо большое, уважаемый Владимир Владимирович, за приглашение принять участие в форуме «Мировая атомная неделя». Сегодня мы много нового узнали об атомных технологиях, и спасибо, что>>>>>
В общем, действительно, наши отношения планомерно развиваются. Об этом на встрече с президентом России Владимиром Путиным в Кремле заявил премьер-министр Армении Никол Пашинян. «Вы отметили>>>>>
В целом отношения между Россией и Арменией развиваются, развиваются поступательно, хорошо. Об этом на встрече  с премьер-министром Армении Николом Пашиняном в Кремле заявил президент России Владимир Путин.>>>>>
В Кремле состоялась встреча премьер-министра Никола Пашиняна с президентом Российской Федерации Владимиром Путиным. Президент РФ Владимир Путин: Уважаемый Никол Владимирович! Дорогие друзья! Добрый вечер. Очень рады>>>>>