Ռուսաստանը, հնարավոր է, հիպերձայնային զենքի նոր համակարգեր ունենա. աշխատանքներն ընթացքի մեջ են, հայտարարել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը, հայտնում է РИА Новости-ն։ «Մենք մշակել ենք>>>>>
Ռուսաստանի և Միացյալ Նահանգների միջև տարաձայնությունների լուծման տարբերակները հնարավոր են, ըստ РИА Новости-ի՝ «Վալդայ» միջազգային քննարկման ակումբի նիստում հայտարարել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը։ «Անկախ>>>>>
Ռուսաստանի պատասխանը Եվրոպայի ռազմականացմանը շատ համոզիչ կլինի, РИА Новости-ի՝ հայտարարել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը։ «Ըստ իս, ոչ ոք չի կասկածում, որ Ռուսաստանի կողմից նման>>>>>
ԽՍՀՄ-ն, ապա Ռուսաստանը, հայտարարել են ՆԱՏՕ-ին անդամակցելու իրենց պատրաստակամության մասին, սակայն երկու անգամ էլ դրանք անմիջապես մերժվել են, «Վալդայ» միջազգային քննարկման ակումբի նիստում հայտարարել է>>>>>

У России могут появиться новые системы гиперзвукового оружия, работа идет, заявил президент России Владимир Путин, передаёт РИА Новости. «У нас появилось другое гиперзвуковое оружие —>>>>>
Варианты решения противоречий между Россией и США возможны, сказал президент России Владимир Путин на заседании Международного дискуссионного клуба «Валдай», сообщает РИА Новости. «Какими бы ни>>>>>
Ответ России на милитаризацию Европы будет очень убедительным, заявил президент РФ Владимир Путин, передаёт РИА Новости. «Думаю, ни у кого нет сомнений, что такие ответные>>>>>
СССР, а затем Россия заявляли о готовности вступить в НАТО, оба раза получили отказ «с порога», заявил президент России Владимир Путин на заседании Международного дискуссионного>>>>>