Ռուսաստանի խորքում Tomahawk կամ այլ հեռահար զենքերով հարվածները կարժանանան ցնցող պատասխանի, հայտարարել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը՝ պատասխանելով լրագրողների հարցերին, հաղորդում է ТАСС-ը: «Սա լարվածության>>>>>
Աշխատանքային միգրանտները պետք է մնան Ռուսաստանում՝ խստորեն պահպանելով իրենց աշխատանքային պայմանագրերի պայմանները, իսկ աշխատանքն ավարտելուց հետո լքեն երկիրը, ըստ «Коммерсантъ»-ի՝ միգրացիայի հարցերով խորհրդակցության ժամանակ հայտարարել>>>>>
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը ԱՄՆ պատժամիջոցներն անվանել է ոչ բարեկամակամ գործողություն, որն ամենևին չի ամրապնդում ռուս-ամերիկյան հարաբերությունները, հաղորդել է РИА Новости-ն։ «Եթե խոսենք քաղաքական ասպեկտի>>>>>
Բուդապեշտում Ռուսաստանի հետ բանակցությունները նախաձեռնել էր Միացյալ Նահանգները։ Ըստ ТАСС գործակալության՝ Կրեմլի լրագրողների հարցերին պատասխանելիս հայտարարել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը։ «Մեր վերջին հեռախոսազրույցի ժամանակ>>>>>
Ռուսաստանի ԱԳՆ խոսնակ Մարիա Զախարովան այսօր՝ հոկտեմբերի 23-ին, ճեպազրույցի ժամանակ մեկնաբանել է հեռահար ուղերթների բեռնատարների հայ վարորդների խնդրին առնչվող հարցը։ «Ինչպես գիտեք, Ռուսաստանում վերջին միգրացիոն>>>>>
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինի վրա ճնշումը չի հանգեցնի ուկրաինական ճգնաժամի լուծմանը, հայտարարել է Չինաստանի արտաքին գործերի նախարարության խոսնակ Գո Ծյակունը։ «Երկխոսությունը և բանակցությունները Ուկրաինայում ճգնաժամի>>>>>

Удары вглубь России Tomahawk или другим дальнобойным оружием встретят ошеломляющий ответ. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин, отвечая на вопросы журналистов, сообщает ТАСС. «Это попытка>>>>>
Трудовые мигранты должны находиться в России строго в соответствии с условиями трудового договора и покидать страну, когда выполнили работу. Об этом заявил зампред Совбеза РФ>>>>>
Президент России Владимир Путин назвал санкции США недружественным актом, который не укрепляет российско-американские отношения, передаёт РИА Новости. «Если говорить о политической части, то, конечно, это>>>>>
США выступили инициаторами проведения переговоров с Россией в Будапеште. На это указал президент РФ Владимир Путин, отвечая на вопросы журналистов кремлевского пула, сообщает ТАСС. «В>>>>>
Официальный представитель МИД России  Мария Захарова сегодня, 23 октября, на брифинге прокомментировала вопрос о проблеме водителей-дальнобойщиков Армении. «Как Вы знаете, эти последние миграционные изменения в>>>>>
Давление на президента РФ Владимира Путина не приведет к урегулированию украинского кризиса. Об этом заявил официальный представитель МИД КНР Го Цзякунь. «Диалог и переговоры —>>>>>