Թրամփը պլանավորում է F-35 կործանիչներ վաճառել Սաուդյան Արաբիային
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը հայտարարել է, որ Սաուդյան Արաբիան ցանկանում է F-35 կործանիչներ գնել ԱՄՆ-ից, և ինքը մտադիր է դրանք վաճառել Էր Ռիադին։ Այս մասին>>>>>
2025 թ.-ի հունվարից սեպտեմբեր ընկած ժամանակահատվածում Հայաստանից Ռուսաստան իշխանի ներմուծումը կազմել է 3500 տոննա, որը կազմել է 28 մլն դոլար, հաղորդում է ՏԱՍՍ-ը՝ հղում անելով>>>>>
Ղազախստանի նախագահ Կասիմ-Ժոմարտ Տոկաևի հրավերով Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 20-21-ին պաշտոնական այցով կժամանի Ղազախստանի մայրաքաղաք Աստանա։ Այս մասին հայտնում է «Կազինֆորմ» գործակալությունը՝ հղում անելով>>>>>

Трамп намерен продать Саудовской Аравии истребители F-35
Президент США Дональд Трамп заявил, что Саудовская Аравия хочет купить истребители F-35 у США, и он намерен продать их Эр-Рияду. Об этом он сказал в>>>>>
В период с января по сентябрь 2025 года импорт форели из Армении в Россию составил 3500 тонн на сумму 28 миллионов долларов, сообщает ТАСС со>>>>>
По приглашению президента Казахстана Касым-Жомарта Токаева премьер-министр Армении Никол Пашинян с 20 по 21 ноября совершит официальный визит в столицу Казахстана Астану. Об этом сообщает>>>>>